All for Joomla All for Webmasters
Kurumsal

Biz Kimiz?

Gani GastroCafe, 1959 yılında ticari hayatına başlayan ÇOŞKUN YEMEK ailesi tarafından 2013 yılının Kasım ayında Düzce'de açılmış ve bu gelişen ili Gastro Cafe ile tanıştırarak cafe anlayışını kökünden değiştirmiştir.

Sürekli kendini yenileyen, insana ve eğitime yatırım yapan, kalite ve hijyen konusunda asla taviz vermeyen çağdaş bir kuruluş olan Gani GastroCafe, tecrübeli personelleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.


Gani GastroCafe


Gani ne demek?
Bol, çok, varlıklı, zengin.

GANİ GastroCafe ne demek?
Bol Lezzet, Çok Hizmet, Varlıklı Öğünler, Zengin Sofralar!

İşte o yüzden; Herkez Burada!


Misyon

Tüketici haklarına saygılı ve etik değerlere bağlı, memnun edici uygulamalar yanında gıda güvenliği uygulamalarını kapsayan ekonomik hizmetlerimizi kişi ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Gani GastroCafe olarak müşterilerin her zaman en iyi hizmet alması için sürekli çalışıyoruz. En bol lezzet, çok hizmet sloganından yola çıktık. Bu bilinci bizden sonraki kuşakalra aşılayarak, kaliteli hizmet ve lezzet anlayışını devam ettirmek temel misyonumuzdur.

Vizyon

Müşteri beklenti ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak mesleki eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişmeyi ve yenilemeyi ilke edinmiş dünya standartlarında üreten ve hizmet veren bir kuruluş olmayı amaç edindik.

footer food


Adres

Kültür Mah. Spor Sok.
No:28/A Merkez - Düzce

Bize Ulaşın

T: 0380 514 90 90 
E: info@ganigastrocafe.com

Bize Yazın